Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Знищення корабля та підводного човна у Севастополі: ССО розкрили деталі спецоперації

Бійці Сил спеціальних операцій допомогли здійснити атаку на тимчасово окупований Севастополь у Криму, де були знищені два російські кораблі

Про це повідомило Командування ССО ЗСУ, передає Хронікерс.

Була отримана інформація із декількох джерел про ймовірне розташування великого десантного корабля “Мінськ” і дизель-електричного підводного човна “Ростов-на-Дону” на судноремонтному заводі у Севастополі.

Оператори ССО були залучені для ідентифікації цілей, наведення та коригування вогню. На човнах група підійшла до безпечного місця і завдяки підводним засобам дісталася до берега. На місці воїни за допомогою спеціальних засобів розвідки ідентифікували ціль, здійснили наведення і коригування вогню, а потім підтвердили знищення цілей.

“Зазначений матеріал публікується через певний час, враховуючи операційну безпеку і змушуючи ворога зрозуміти, що вже немає ніде безпечного місця для них”, – зазначили у ССО.