Хронікерс

Гарячі українські новини

Японія надасть Україні 7 млрд доларів допомоги, – прем’єр

Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, виступаючи онлайн на 3-му саміті Міжнародної Кримської платформи в Києві, заявив про надання Україні допомоги в розмірі до 7 млрд доларів

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, передає Хронікерс.

“Японія постійно забезпечуватиме (Україні) різноманітну допомогу в розмірі до 7 млрд доларів залежно від потреб”, – заявив Кісіда.

Окрім того, Японія скористається своїм досвідом і знаннями в галузі повоєнного відновлення і відновлення після природних катастроф для забезпечення допомоги, зазначив він.

Кісіда вкотре повторив, що Японія послідовно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, включно з Кримом, а також продовжить тісно співпрацювати з міжнародним співтовариством, зокрема з країнами G7, і приєднуватиметься до санкцій проти Росії, забезпечуючи постійну підтримку Україні.

“Я відвідував Київ і Бучу в березні поточного року і став свідком трагедії на власні очі. Це підтвердило мою переконаність, що агресія Росії проти України є надзвичайним актом, що пікурує основи міжнародного порядку”, – сказав він.

Як наголосив прем’єр, “Японія на боці народу України для того, щоб забезпечити мир і заново повернути його на прекрасну українську землю”.