Хронікерс

Гарячі українські новини

Київське метро отримало ще одну партію вагонів з Польщі (ВІДЕО)

Столичний метрополітен отримав у серпні ще 12 вагонів з Варшави

До кінця місяця планується транспортувати ще 6 вагонів. Наразі фахівці підприємства вивчають отримані раніше вагони. Про це повідомили на сторінці метрополітену у фейсбуці, передає Хронікерс.

“Попри те, що рухомий склад однієї серії, є багато розбіжностей, адже умови експлуатації поїздів у Варшавському та Київському метрополітенах суттєво відрізняються”, – зауважили у КП “Київський метрополітен”.

Довідка. Варшавський метрополітен передає Київському метрополітену 60 вагонів серії № 81, які виведені з експлуатації у варшавській підземці. Отриманий рухомий склад використовуватимуть у першу чергу як технічний донор. Також завдяки цим вагонам сформують резерв запчастин для подальших ремонтів діючих поїздів столичного метро.

Поетапне транспортування рухомого складу розпочалось наприкінці квітня. Наразі підприємство отримало 30 вагонів із 60. Загалом постачання всіх 10 зчепів планується завершити до кінця цього року.

Усі варшавські вагони мають сертифікати технічної працездатності. Останній ремонт такого типу вагонів проводився у 2017-2022 роках.