Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Волині викрили масштабний “бізнес” з підробки документів (ВІДЕО)

Допомагав організатору “бізнесу” посадовець однієї з міських рад Волині

На Волині поліцейські викрили злочинну групу, що виготовляла фіктивні документи та реалізовувала їх по всій країні. Про це повідомляє пресслужба МВС України, передає Хронікерс.

Спектр послуг, які пропонували зловмисники, був різноманітний: документи для виїзду за кордон для військовозобов’язаних, посвідчення водія, посвідчення на право керування сільгосптехнікою, тощо. 

Організував такий “бізнес” 60-річний мешканець Волинської області. До схеми він залучив ще 5 осіб. Серед спільників організатора – посадовець однієї з міських рад Волині. 

У ході проведення обшуків правоохоронці вилучили мобільні телефони, жорсткі диски з підробленими електронними документами, обладнання та матеріали, за допомогою якого здійснювалася підробка, гроші (понад 100 тисяч доларів та 40 тисяч євро). 

Наразі триває досудове розслідування, вирішується питання про оголошення підозри зловмисникам та обрання їм запобіжних заходів.