Хронікерс

Гарячі українські новини

Рабінович отримав підозру в державній зраді

ДБР повідомило про підозру у держзраді екснардепу від ОПЗЖ Рабіновичу

Про це інформує пресслужба ДБР, передає Хронікерс.

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру у державній зраді колишньому народному депутату України від забороненої політичної партії “ОПЗЖ” Вадиму Рабіновичу.

За інформацією правоохоронців, ексдепутат розповсюджував серед населення та політичного керівництва країн ЄС антиукраїнську пропагандистську інформацію.

“Рабінович у своїх численних виступах та інтерв’ю оприлюднював маніпулятивні висловлювання, що несли шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній та інформаційній безпеці України. Його пропагандистська діяльність допомагала керівництву РФ досягати своїх військово-політичних цілей та забезпечувала окупантам ідеологічну допомогу в проведенні підривної діяльності проти України”, – кажуть в ДБР.

Колишньому народному депутату України повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Повідомлення про підозру здійснено шляхом скерування відповідного запиту про міжнародну правову допомогу до Держави Ізраїль.

Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. За інформацією слідства, наразі він переховується за кордоном.