Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Окупанти планують забирати житло жителів Енергодара, щоб заохотити росіян працювати на ЗАЕС, – розвідка

Загарбники не можуть укомплектувати захоплену Запорізьку атомну станцію кваліфікованим персоналом. Окупанти збираються заохотити росіян відібраним у мешканців Енергодара житлом 

Про це повідомляє Головне управління розвідки України, передає Хронікерс.

За даними розвідки, 6 липня ЗАЕС відвідав перший заступник глави адміністрації російського президента Сергій Кирієнко. Посланець Путіна мав продемонструвати відсутність панічних настроїв, а також спробувати розв’язати проблемні питання, пов’язані з комплектуванням станції персоналом.

“Візит відбувся на тлі оприлюднення інформації про замінування окупантами ЗАЕС. Офіційна мета приїзду Кірієнка – ознайомлення зі станом справ на станції та перевірка загальної безпеки. Неофіційно – посланець Путіна мав продемонструвати відсутність панічних настроїв, а також спробувати вирішити проблемні питання, пов’язані з комплектуванням станції персоналом”, – йдеться у повідомленні ГУР.

У розвідці зазначили, що після початку вторгнення велика частина кваліфікованого персоналу станції або залишила окуповані території, або відмовилась підписувати нав’язані договори з “Росатомом”. Спроба залучення російських співробітників також не дала очікуваного результату. Спеціалісти часто відмовляються їхати на ЗАЕС, навіть попри обіцяні зарплати та пільги.

“Згідно отриманої інформації на станції проведено нараду за участі Кірієнка та гауляйтера Запорізької області Євгена Балицького щодо додаткового стимулювання потенційних працівників з росії. Для цього планується надавати росіянам житло, вилучене в українців, які покинули територію Енергодара”, – зазначили в ГУР.

Планується, що таким чином буде розселено до 4500 росіян. Втім, наразі бажаючих їхати на ЗАЕС небагато.