У четвер, 1 червня, депутати обласної ради заборонили діяльність релігійних організацій на Закарпатті, які пов’язані з Росією
Про це повідомили на сторінці Закарпатської облради у фейбсуці, передає Хронікерс.
Депутати підтримали рішення “Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері діяльності громадських та релігійних організацій на території Закарпатської області”.
У рішенні, зокрема вказано: “Заборонити на території Закарпатської області діяльність релігійних, церковних, громадських та інших організацій, які співпрацюють або пов’язані з країною-агресором російською федерацією”.
До заборони у рішенні депутати додають рекомендації правоохоронним органам забезпечити швидке та дієве реагування на виявлення фактів ведення антиукраїнської пропаганди з боку представників релігійних, громадських та інших організацій.