Хронікерс

Гарячі українські новини

Польща ввела санкції проти Білорусі

Міністерство внутрішніх справ Польщі запровадило санкції проти представників режиму диктатора Лукашенка

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МВС Польщі, повідомляє Хронікерс.

Зазначається, що санкції запроваджено у зв’язку з політичними репресіями та залишенням у силі вироку прасування Польщі Анджею Почобуту, якого в Білорусі засудили до 8 років ув’язнення.

До списку санкцій включено 365 громадян Білорусі. Перелік містить 159 депутатів. Інші депутати вже внесені до списку санкцій. Їхнє перебування на території Польщі визнано небажаним. Цим особам також буде заборонено в’їзд до Шенгенської зони. Їхні активи в Польщі будуть заморожені. Обмеження також поширюються на суддів (76 осіб), прокурорів (7 осіб), представників місцевої адміністрації (32 особи), співробітників та правоохоронців (28 осіб).

До списку також включені представники білоруських державних ЗМІ, які займаються пропагандистською діяльністю (23 особи), спортсмени та спортивні активісти (24 особи), співробітники білоруських установ, установ та державних підприємств (8 осіб), діячі культури та науки (8 осіб).

Крім того, до списку увійшли підприємці, пов’язані із російським капіталом. Це 15 громадян Російської Федерації та 1 білорус. Під санкції також потрапили 20 суб’єктів господарювання (19 пов’язаних із Росією та 1 пов’язаний з Білоруссю).