Хронікерс

Гарячі українські новини

“Завтра або через тиждень”: Данілов заявив, що Україна готова до контрнаступу

Україна готова розпочати контрнаступ для звільнення своїх територій від російських військ. Це може статися завтра, післязавтра чи через тиждень.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю для ВВС, передає Хронікерс.

Водночас конкретні дати він називати не став зі зрозумілих причин, але зауважив, що в України “не має права на помилку” щодо цього рішення, оскільки це “історична можливість”, яку “ми не можемо втратити”.

За його словами, ЗСУ почнуть наступ, коли командири розрахують, що “ми можемо отримати найкращий результат на цьому етапі війни”.

“Це (контрнаступ – ред.) може статися завтра, післязавтра чи через тиждень. Було б дивно, якби я назвав дати початку тих чи інших подій. Так не можна… Перед нашою країною стоїть дуже відповідальне завдання. І ми розуміємо, що не маємо права на помилку”, – зазначив Данілов.

На запитання, чи готові українські сили до наступу, він відповів: “Ми завжди готові. Так само як ми були готові захищати свою країну в будь-який момент. І це не питання часу”.

Також секретар РНБО відкинув припущення про те, що контрнаступ уже почався, заявивши, що “знищення російських центрів управління та російської військової техніки” було завданням Збройних сил України з 24 лютого минулого року.

“На цій війні у нас немає вихідних”, – додав Данілов.