Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Мешканця Полтавщини, який “зливав” росіянам позиції ЗСУ в Маріуполі, засудили до 10 років

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще одного прихильника рашизму, який передавав окупантам локації Сил оборони на півдні України

Зловмисником виявився проросійськи налаштований мешканець Полтавщини. У спілкуванні зі своїми знайомими з Маріуполя він “в темну” збирав інформацію про місця базування та переміщення захисників міста на початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє пресцентр СБУ, передає Хронікерс.

Отримані відомості передавав через фейсбук так званій “уповноваженій з прав людини днр”, яка входить до складу окупаційної адміністрації у захопленій частині Донеччини. Надалі фейкова “омбудсменка” переправляла розвіддані командуванню російських військ на східному фронті.

Ворожого інформатора затримали у березні минулого року під час контрдиверсійних заходів на території Полтавщини.

За результатами слідчих дій, були виявлені також дописи із символікою комуністичного тоталітарного режиму, які він поширював через соцмережу.

Суд визнав зловмисника винним за двома статтями КК України:

  • ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації);
  • ч. 1 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів).

Поплічнику росіян призначили 10 років тюрми.