Хронікерс

Гарячі українські новини

СБУ ліквідувала ще 4 канали втечі ухилянтів за кордон (ФОТО)

Служба безпеки ліквідувала ще чотири канали нелегального виїзду за кордон українських громадян призовного віку

Організатори оборудок пропонували військовозобов’язаним своє сприяння у незаконному перетині кордону з підробленими документами або в обхід контрольно-пропускних пунктів. Про це повідомляє пресцентр СБУ, передає Хронікерс.

Вартість таких “послуг” становила від 2 до 15 тисяч доларів. Сума залежала від регіону і терміновості виїзду.

Так, у Дніпрі викрили місцевого жителя, який “на замовлення” підробляв довідки про непридатність до військової служби за станом здоров’я.

У Чернівецькій області задокументували протиправну діяльність пастора однієї з протестантських церков. Разом із двома спільниками він допомагав “ухилянтам” тікати до Молдови через так звану “зеленку”.

На Черкащині повідомили про підозру директорці приватної клініки. Посадовиця безпідставно оформляла своїм “пацієнтам” пакет документів, що засвідчував нібито наявність у них тяжких захворювань.

Потім такі “довідки” подавали до розгляду військово-лікарської комісії.

В Одеській області ліквідували ще один канал нелегальної міграції. Зловмисники пропонували своїм клієнтам “приховані” маршрути перетину кордону в Болградському районі.

За всіма викритими фактами тривають розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.