Хронікерс

Гарячі українські новини

В очікуванні контрнаступу ЗСУ: окупанти в Енергодарі влаштовують жорсткі перевірки цивільних

Росіяни в окупованому Енергодарі Запорізької області посилюють репресії та перевірки місцевих жителів. Окупанти бояться контрнаступу ЗСУ

Про це повідомив у телеграмі міський голова Енергодара Дмитро Орлов, передає Хронікерс.

“Зараз, коли окупанти помітно заметушилися в очікуванні контрнаступу ЗСУ, мешканцям Енергодара, які залишаються в місті, варто бути особливо обережними як у власних квартирах, так і щоразу виходячи з дому. Військові рф все частіше влаштовують на вулицях жорсткі перевірки. Заходять і в квартири. Відбувається це як за списками так званих “неблагонадійних”, які склали та час від часу відпрацьовують оккупанти, так і вибірково”, – йдеться в повідомленні.

За словами Орлова, окупанти нерідко перевіряють телефони, шукаючи українські канали, патріотичні світлини, вимагають показувати соцмережі та листування. Крім того, у телефонах місцевих жителів росіяни шукають додатки українських банків, оскільки гривню вони оголосили “іноземною валютою”. Такі рейди часто проводять на базарах.

“Напруження серед окупантів та колаборантів буде все більше зростати. Зворотний відлік до деокупації Енергодара почався, і рашистам це добре відомо. Звір, якого заганяють в глухий кут, може стати агресивнішим”, – попередив мер.

Орлов закликав енергодарів дбати про власну безпеку і ретельно перевіряти вміст своїх гаджетів.