Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Вірменія не має наміру виконувати ордер на арешт Путіна, який видав МКС

Офіційний Єреван став на сторону РФ та обіцяє не арештувати Путіна в разі візиту

Про це заявив віцеспікер парламенту Вірменії Акоп Аршакян в інтерв’ю агенції “Арменпресс”, передає Хронікерс.

Віцеспікер вірменського парламенту зазначив, що уряд країни ухвалив рішення приєднатись до Римського статуту в грудні 2022 року у відповідь на “агресію Азербайджану щодо суверенних територій Вірменії”, й саме тоді його почав вивчати вірменський Конституційний суд.

“Я маю на увазі, рішення Конституційного суду не визнає винним нікого, ні в якому питанні і не вимагає кроків до арешту будь-кого. А уряд Вірменії в грудні 2022 року, звісно, не міг ні вгадати, ні передбачити ймовірність і зміст конкретних рішень Міжнародного кримінального суду в березні”, – підкреслив Аршакян.

Він окремо уточнив, що “в правлячої партії і команди немає наміру або бажання” арештовувати Путіна в разі його візиту у Вірменію.

“Не далі як сьогодні ми підписали з іншою країною угоду, згідно з якою Римський статут не вплине на наші двосторонні відносини. Таке врегулювання може бути і з Росією. Але це всього лише один із варіантів. Є й інші варіанти”, – сказав віцеспікер парламенту Вірменії.