Хронікерс

Гарячі українські новини

Не зволікати і наступати вже зараз: Білий дім закликає Україну негайно розпочати контрнаступ

Адміністрація президента Байдена закликає Україну не зволікати з контрнаступом, щоб не перетворити війну з РФ у затяжний конфлікт

Про це йдеться у повідомленні Politico, передає Хронікерс.

Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

Офіційні особи США вважають, що оборона України ось-ось досягне критичної фази, коли Росія почне свій наступ. При цьому адміністрація Байдена терміново тисне на адміністрацію президента України Володимира Зеленського, щоб вона закріпила свої досягнення і, можливо, завдала власного контрудару.

“За словами чиновників, Білий дім рекомендував команді Зеленського готуватися до наступу вже зараз, оскільки зброя і допомога з Вашингтона і Європи надходять безперешкодно”, – пише Politico і додає, що є побоювання, що “підтримка з боку європейських сусідів України може стати обмеженою”.

Видання додає, що Байден вирушить до Польщі, щоб зустрітися з президентом Дудою та лідерами НАТО. Там він, ймовірно, загострить увагу на необхідності Заходу тримати курс на Україну.

“Росія все ще контролює майже 20% відсотків території України, і конфлікт сповільнився до жорстокої війни на виснаження, попри всі успіхи ЗСУ”, – додає видання.