У Хмельницькому успішно прооперували військового, в котрого куля застрягла у попереку
У Хмельницькій міській лікарні нейрохірурги витягнули кулю з тіла бійця, яка застрягла між нервовими закінченнями.
Про це повідомили на сторінці лікувального закладу, передає Хронікерс.
Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут
Медики зазначають, що під час бойових дій захисник отримав вогнепальне поранення. Куля калібром 7.42 пройшла через живіт та опинилась у попереково-крижовому відділі хребта. Вона пробила тверду мозкову оболонку, поміняла траєкторію вниз, і застрягла у попереку, між сакральними нервовими закінченнями, які відповідають за рухи тазу та нижніх кінцівок.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/02/330270746_5817674894995534_1528457908014973913_n-851x1024.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/02/330292586_1353462732173034_7324319581859669960_n-844x1024.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/02/330369516_598519062097021_3202193365330292136_n-653x1024.jpg)
Також у бійця були пошкоджені внутрішні органи та відмічалася слабкість у ногах. Спершу медики обробили місце вогнепального поранення та “залатали” внутрішні органи. А після того нейрохірурги провели унікальну операцію.
Після видалення кулі нейрохірурги герметично зашили тверду мозкову оболонку із “тампонадою автожиром”. Після операції пацієнт знаходиться в задовільному стані, в нього немає неврологічного дефіциту. Нині він продовжує лікування в закладі. А після того на захисника чекає реабілітація.
- незламні українці: в Черкасах провели дві трансплантації попри знеструмлення