Хронікерс

Гарячі українські новини

Кримський міст не запустять повністю до наступної осені, – Британська розвідка

Кримський міст навряд чи повністю запустять до вересня 2023 року попри зусилля з ремонту мосту

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки, передає Паляниця.

За даними розвідки, 8 листопада автомобільний міст мав бути закритий для переміщення та встановлення заміни 64-метрового прольоту. Для заміни пошкоджених ділянок дороги знадобиться ще три прольоти.

“Хоча кримські чиновники стверджували, що ці додаткові прольоти будуть встановлені до 20 грудня, на брифінгу путіна зазначалося, що роботи на іншій проїжджій частині спричинять порушення дорожнього руху до березня 2023 року”, – йдеться у повідомленні британської розвідки.

У звіті британської розвідки повідомляється, що наразі одна колія відкрита, але рух залізничного транспорту залишається обмеженим.

  • Атака на Кримський міст призвела до перерви матеріально-технічного постачання росії до Криму та півдня України. Це зменшило здатність росії переміщати військову техніку та війська в цей район залізницею чи автотранспортом;
  • підрив Кримського мосту: У командуванні Об’єднаних Сил назвали свою версію;
  • ГУР про підрив Кримського мосту: Не коментуємо звинувачень з боку фейкових структур;
  • вибух на Кримському мості: На росії організатором назвали Буданова;
  • вибух на Кримському мості стався 8 жовтня, коли на автомобільній частині мосту підірвалася вантажівка. Одна частина мосту впала у Керченську протоку. Пошкодження зазнала і залізнична частина мосту, де в цей час їхав ешелон з пальним. Виникла пожежа. На даний час рух мостом обмежений.