Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

путін втратив зв’язок із реальністю, – Боррель

Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель оцінив психічний стан російського диктатора

Жозеп Боррель заявив, що Путін втратив зв’язок із реальністю через ізоляцію. Про це верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель написав у своєму блозі на сайті Євросоюзу, передає Паляниця.інфо.

“Як ЄС ми чітко дали зрозуміти, що ніколи не приймемо анексію та що нас не залякають погрози та ескалація з боку Росії. Навпаки, ми будемо зміцнювати нашу стратегію підтримки України – військової, фінансової та політичної; посилення тиску на Росію за допомогою додаткових санкцій…” – написав Боррель.

Промову Путіна він назвав “майже сюрреалістичним коктейлем диких погроз, конспірологічних думок і фантазійних образ”, що дозволяє вважати його “людиною, яка настільки ізольована, що потонула в почутті жертви і яка втратила зв’язок з реальністю”.

За словами Борреля, зараз Путін зазнає поразок на полі бою, зростання опозиції вдома та посилення ізоляції за кордоном.