Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
Економлять дорогі ракети – у ПС ЗСУ пояснили, чому росія почала частіше використовувати дрони - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Економлять дорогі ракети – у ПС ЗСУ пояснили, чому росія почала частіше використовувати дрони

У Повітряних силах розповіли, чому росіяни частіше стали запускати дрони-камікадзе

Окупанти нині частіше використовують саме іранські безпілотники-камікадзе, бо економлять дороговартісні ракети, яких у РФ стає дедалі менше. Про це розповів в ефірі національного телемарафону речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, передає Паляниця.інфо.

“Високоточна зброя коштує мільйони доларів, деякі зразки — 13 млн доларів за ракету. Тому вони використовують і надалі будуть застосовувати дрони -“шахіди”, — каже Ігнат.

Водночас, наголосив він, ЗСУ щоразу збиває такі БпЛА більш успішно. Частіше за все це вдається зенітно-ракетним військам. Юрій Ігнат зауважив, що мешканці центральних і західних регіонів України налякані безпілотниками більше, тому що звикли до відносної тиші. Проте на сьогодні потерпають більше за всіх прифронтові міста.

“Так, вони можуть залітати. За заявленими характеристиками — це 2,5 тис. км, але це перебільшена цифра. Проте до 1000 км вони можуть летіти й запускатися з різних точок — з Білорусі, Росії. До цього також потрібно готуватись. Поки що це південь”, — зазначив Ігнат.

“Не варто надто демонізувати цю ситуацію, тому що окрім цих БпЛА у Росії є значно потужніша зброя”, — додав речник.