Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
ЗСУ наближаються до кордонів Луганської області, – Британська розвідка - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

ЗСУ наближаються до кордонів Луганської області, – Британська розвідка

Збройні сили України продовжують досягати прогресу в наступальних операціях як на північно-східному, так і на південному фронтах

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає Паляниця.інфо.

Зазначається, що на північному сході, в Харківській області, Україна консолідувала значну територію на схід від річки Оскіл. “Українські формування просунулися до 20 км за річку в смугу оборони росії до вузла постачання міста Сватове”, – кажуть у міністерстві, посилаючись на дані британської розвідки.

Розвідники вважають, що ЗСУ тепер “цілком ймовірно” можуть завдати удару по ключовій дорозі Сватове-Кремінна більшістю своїх артилерійських систем, що ще більше ускладнить логістику для російських підрозділів на сході.

“У політичному плані російські лідери, швидше за все, будуть стурбовані тим, що провідні українські підрозділи зараз наближаються до кордонів Луганської області, яку, як заявила Росія, вона формально анексувала минулої п’ятниці”, – додають у Міноборони.