Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
Виїзд із Запоріжжя на окуповані території тимчасово заборонений - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Виїзд із Запоріжжя на окуповані території тимчасово заборонений

Виїзд гуманітарних колон на тимчасово окуповану територію призупинений з безпекових міркувань

Під час чергового засідання Ради оборони Запорізької області був ухвалений ряд рішень для запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в регіоні. Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОВА, передає Паляниця.інфо.

Зважаючи на трагічні події 30 вересня, коли окупанти завдали удар по автоколоні на пункті пропуску у Запоріжжі та загинули понад 30 людей, було прийнято рішення про призупинення виїзду гуманітарних колон на тимчасово окуповану територію. Заборона триватиме до завершення проведення процесуальних заходів на місці події, та вжиття необхідних заходів безпеки для унеможливлення скупчення громадян та авто під час формування колон. 

Крім того, зважаючи на небезпеку формувань скупчень людей поблизу позицій ворога, введена заборона на проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів в районі умовного пропускного пункту та місця формування гуманітарних колон.