Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Вперше за 5 років Північна Корея запустила балістичну ракету над Японією

Балістична ракета пролетіла над Японією та впала в Тихий океан. У країні оголосили повітряну тривогу та попросили людей спуститися в укриття

Північна Корея запустила балістичну ракету над Японією вперше за п’ять років, передає Паляниця.інфо з посиланням на повідомлення агентства Reuters.

Зазначається, що японський уряд попередив громадян, щоб вони сховалися, оскільки ракета пролітала над територією країни, перш ніж впасти в Тихий океан.

“Це перша північнокорейська ракета, що прямувала такою траєкторією з 2017 року. Токіо заявляє, що її дальність — 4600 км, можливо, була найбільшою серед випробуваних КНДР запусків, оскільки Пхеньян частіше підіймає ракети вище в космос, щоб вони не літали над сусідніми країнами”, — йдеться у повідомленні.

Офіційні особи в Токіо та Сеулі заявили, що ракета пролетіла від 4500 до 4600 кілометрів на максимальній висоті близько 1000 км.