Окупанти тримають тисячі людей на блокпосту під Запоріжжям
Кількість бажаючих виїхати з тимчасово окупованої території, а, відповідно, і черга на блокпосту окупантів у Василівці, стрімко зростає. Про це в ефірі телемарафону розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Паляниця.інфо.
Наразі на блокпосту у Василівці черга на виїзд на підконтрольну Україні території становить 4,5 тисячі людей. У понеділок, 3 жовтня, не дочекавшись своєї черги на евакуацію на блокпосту помер літній чоловік.
Федоров нагадав про альтернативний шлях виїзду – в сторону Грузії через Крим та направлятися до країн Європейського Союзу, проте там наразі також великі черги.
- окупанти не пропускають в Мелітополь вантажі з медикаментами