Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Рашизм у всій красі: Верещук повідомила про примусову мобілізацію кримських татар

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомила про намагання росії у пріоритетному порядку примусово мобілізовувати кримських татар

У росії у пріоритеті мобілізація кримських татар. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає Паляниця.інфо.

“росія проявила свій рашизм у всій красі, розпочавши мобілізацію корінних народів, зокрема. І у цьому випадку у тимчасово окупованому українському Криму окупант намагається пріоритетно мобілізувати корінні народи Криму, а саме — кримських татар. А вони дійсно не хочуть бути мобілізовані та їдуть, намагаючись врятуватися”, — зазначила вона.

За словами Ірини Верещук, кримчани намагаються втекти від примусової мобілізації до Грузії, Польщі, Литви. Втім, МЗС України знає про це та намагається врегулювати ці питання. Міністерка додала, що росія вчиняє акти геноциду щодо корінних народів, зокрема щодо кримських татар та інших корінних народів України. “Українська влада має дані осіб, які віддають такі злочинні накази та незаконно примусово мобілізують українських громадян. Звичайно, ці всі дані будуть додані до доказової бази, а потім винні понесуть покарання”, — резюмувала Верещук.