Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На російському блокпості у Василівці в черзі на евакуацію застрягли 4000 людей

Василівка

Російські загарбники ускладнили евакуацію з тимчасово окупованих територій

На блокпосту окупантів у Василівці черга на виїзд на підконтрольну Україні територію станом на 3 жовтня становить близько 4000 людей. Про це в ефірі телемарафону розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Паляниця.інфо.

Федоров зазначив, що впродовж 2 жовтня окупанти випустили лише 50 людей, з яких девʼятеро – діти. Росіяни ускладнили виїзд, ввівши нове “правило”: люди мають оформлювати перепустки в чергах на виїзд. Щоб отримати перепустку, авто не може покинути живу чергу.

“Якщо ти вночі поїхав додому поспати, вранці ти знову стаєш у нову чергу, і перепустка стає недійсною”, – розповів Федоров.

Крім того, пасажирські перевізники повинні “зареєструватися” як транспортна компанія та отримати “ліцензію” в окупантів.

“Наші мешканці намагаються масово виїхати з тимчасово окупованих територій і сьогодні ми повернулися до тисячних черг”, – наголосив мер Мелітополя.