Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Міноборони Литви вважає, що переговори про вступ України до НАТО мають стартувати негайно

Міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас заявив, що настав час для України подати заявку на членство в НАТО

На засіданні ради партії литовських консерваторів міністр оборони Литви заявив, що настав час для України подати заявку на членство в НАТО.
Про це повідомляє LRT, передає Паляниця.інфо.

За словами посадовця, Литва підтримує політику відчинених дверей, тому Україна може розраховувати на беззастережну підтримку, навіть якщо це здається важкою метою.

При цьому, Анушаускас вважає,що переговори та формальні процедури щодо прийому України до альянсу мають розпочатися вже зараз, «не зважаючи на війну». “Найголовніше – це не спрощені процедури прийому до НАТО, які були застосовані до Швеції та Фінляндії, а консенсус 30 країн – згода у тому, що цю країну можна прийняти до НАТО. Сам процес має розпочатися незалежно від війни”, – зазначив міністр оборони Литви.

  • президент України Володимир Зеленський, голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та прем’єр-міністр Денис Шмигаль 30 вересня підписали заявку на входження України до Північноатлантичного альянсу за прискореною процедурою