Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

За право провести Євробачення-2023 боротимуться два британських міста

Євробачення-2023 має відобразити переможну позицію України

Щорічний пісенний конкурс Євробачення у 2023 році під знаком України проведе Велика Британія, оскільки в Україні триває війна, розв’язана Росією. Британська телерадіокомпанія ВВС, яка є організатором конкурсу, оголосила шортлист міст, які можуть прийняти у себе конкурс, повідомляє Паляниця.інфо з посиланням на офіційний інстаграм-аккаунт Євробачення.

За результатами відбору, фіналістами стали два британських міста — Глазго та Ліверпуль. Остаточне рішення буде ухвалене за кілька тижнів.

“Ми сповнені рішучості зробити конкурс пісні Євробачення-2023 таким, щоб він відображав переможну позицію України, а також став подією, в якій може взяти участь вся Велика Британія”, — заявив голова відбіркової комісії ВВС Філ Харрольд.

  • улітку Європейський мовний союз ухвалив рішення про те, що у 2023 році пісенний конкурс замість Україна, яка перемогла цьогоріч, прийме Велика Британія.