Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

МОЗ закликає до вакцинації: В Україні збільшеється кількість хворих на Covid-19

З кінця вересня в Україні зростає кількість госпіталізації хворих на коронавірус

Наприкінці вересня і на початку жовтня в Україні очікується нова хвиля захворюваності на Covid-19. Наразі захворюваність зросла на 20%. Про це в прямому ефірі телемарафону повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає Паляниця.інфо.

В середньому за тиждень лікарі фіксують близько 40-45 тисяч хворих, серед яких досить багато дітей. Зокрема, за останній тиждень на коронавірус захворіли 6 тисяч дітей.

Крім того, Кузін додав, що зростає кількість госпіталізацій — із 42 тисяч ліжок наразі зайнято сім тисяч.

Також Кузін наголосив на необхідності вакцинації: “Другу бустерну дозу станом на сьогоднішній день зробили майже 31 тисяча українців і насправді це дуже вірне рішення, оскільки друга бустерна доза захищає від важкої течії та ризику померти, тому зараз є вакцини в наявності, тому я закликав би українців зробити щеплення максимально швидко”.

  • 19 вересня в Україні дозволили всім охочим робити друге бустерне щеплення, а також вакцинувати дітей віком від п’яти років.