Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

МакДональдс з 20 вересня відновлює роботу в Україні

Перші три ресторани відкриються на лівому березі Києва

Мережа закладів фастфуду МакДональдс у вівторок, 20 вересня, відновлює свою роботу в Україні. Перші три ресторани запрацюють на доставку на лівому березі Києва. Про це повідомляє Паляниця.інфо з посиланням на фейсбук-сторінку керівниці відділу комунікацій МакДональдсу в Україні Алесі Маджурі.

Так, з 20 вересня запрацюють ресторани за адресами: проспект Бажана, 3в, вулиця Гришка, 7 та проспект Гагаріна, 2а. Спочатку заклади працюватимуть лише на доставку через Glovo. А у жовтні запрацюють експрес-вікна, макдрайв та зали.

Десь за тиждень після відкриття перших закладів запрацюють ще сім закладів у столиці, яких саме — не вказано. А пізніше — інші київські ресторани та у західних областях країни.

“Заново відкриті ресторани працюватимуть згідно з тими ж високими стандартами якості страв, чистоти і швидкості обслуговування, що й раніше. Водночас для роботи в нових умовах McDonald’s впроваджує розширені процедури і протоколи заради безпеки працівників і клієнтів”, — пише Маджурі.

Заклади працюватимуть з 9:00 до 21:00 та закриватимуться під час повітряних тривог.

Нагадаємо, МакДональдс ще на початку серпня заявив, що відновлює роботу в столиці та безпечних регіонах країни. Таке рішення компанією було ухвалено після низки консультацій з українськими посадовими особами, фахівцями безпеки та постачальниками.