Ворог бив по громадах області безпілотниками та артилерією
Голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа повідомив, що упродовж 25 червня понад 40 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією, передає Хронікерс.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади. Понівечені підприємство, інфраструктура, ліцей, багатоквартирний будинок і автомобілі. Постраждали двоє чоловіків 22 та 54 років. Лікуватимуться амбулаторно.
На Синельниківщині противник бив по Дубовиківській та Васильківській громадах. Виникли пожежі.
На Криворіжжі росіяни поцілили по Зеленодольській громаді.
- У прокуратурі розповіли про наслідки скидання ФАБів на Дружківку
