Хронікерс

Інформаційний знак якості

Україна отримає від Нідерландів майже 180 мільйонів євро і газові турбіни

Денис Шмигаль розповів про допомогу Європи для підготовки України до зими

Перший віцепрем’єр-міністр – міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що 178 млн євро нададуть Нідерланди для підготовки України до зими та розвитку розподіленої генерації. Нідерланди також готуються вже восени передати Україні декомісовані газові турбіни, передає Хронікерс.

“Окремий вектор співпраці — розвиток розподіленої генерації, залучення нідерландських технологій й приватного сектору для реалізації відповідних проєктів. Ми вже передали партнерам перелік пріоритетних потреб й розраховуємо на постачання когенераційних установок та іншого обладнання для посилення стійкості енергосистеми”, – зазначив Шмигаль.

За його словами, загальний внесок Нідерландів до Фонду підтримки енергетики вже перевищує 100 млн євро.