Українські дронарі вдарили по головнії електропідстанції в окупованому Севастополі сімома дронами
Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді (Мадяр), передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
“Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”). Кіна не буде, а світла, як виявляється, багато не буває”, — йдеться в його дописі.
Працювали бійці 1 окремого центру СБС за координації новоствореного Центру глибинного ураження.
“І так, правильна цифра — 7. Саме туди — сім”, — додав Мадяр.
Окупаційний “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв заявляв, що внаслідок нічної атаки місто повністю залишилося без електрики.
- Ракетний удар по Воронежу: Сили оборони уразили завод з виробництва електроніки для “Іскандерів”
