Під час катання на одному з квадроциклів у квітні цього року загинула 17-річна дівчина
Львівські правоохоронці повідомили про підозру організатору прокату, який надавав в оренду несправні квадроцикли. Як наслідок, у середині квітня цього року загинула неповнолітня жителька Винників. Підозрюваний – криворіжець, який тимчасово проживає у Львові.
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура, передає «Хронікерс».
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
У прокуратурі розповідають, що у день, коли сталася трагедія, мати дівчини орендувала мотовсюдиходи, щоб покататися у лісовому масиві неподалік с. Виннички Давидівської громади з 17-річною донькою. «Інструктором» був неповнолітній знайомий орендодавця.
При цьому ніхто з трьох керманичів не мав посвідчень водіїв потрібної категорії та підтверджених навичок кермування таким транспортом.
Під час катання неповнолітня водійка не впоралася з управлінням і виїхала на узбіччя. Транспортний засіб перекинувся разом з дівчиною. Від отриманих травм вона загинула на місці.
«За результатами проведення експертизи встановлено, що на усіх квадроциклах не працювали системи освітлення, а на тому, яким користувалася мати загиблої, були несправні гальма. Також жоден з них не був зареєстрований в сервісному центрі МВС. Тобто орендодавець свідомо надав у користування мотовсюдиходи, їздити на яких було заборонено», – кажуть у прокуратурі.
Криворіжцю повідомили про підозру у порушені правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху, шляхом допуску до керування транспортним засобом особи, яка не мала права на керування таким транспортним засобом, що спричинило смерть неповнолітньої (ст. 287 КК України).
- У лісі біля Львова під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина
