На Черкащині під час великодніх свят комендантська година діятиме без змін — з 00:00 до 04:00. У цей період пересування вулицями заборонене.
Про це повідомив Голова ОВА Ігор Табурець, передає Хронікерс.
Водночас освячення великодніх кошиків дозволяється після завершення комендантської години та протягом дня.
У регіоні наголошують, що пріоритетом залишається безпека населення. Для цього залучають необхідні сили та засоби Сил безпеки й оборони.
Жителів закликають оперативно реагувати на сигнали повітряної тривоги та повідомляти про підозрілі предмети за номерами 101 та 102.
Поліція, ДСНС та медичні служби працюватимуть у посиленому режимі протягом свят.
Читайте також:
- У Черкасах центр міста прикрасили до Великодня великими писанками та декором (ФОТО)
